USŁUGI

STERYLIZACJA SUROWCÓW

Oferujemy sterylizację zarówno surowców własnych, jak i dostarczonych przez klienta, z wykorzystaniem nowoczesnego sterylizatora parowego Raphanel System. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług sterylizacji surowca, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

NIEZAWODNOŚĆ | Wykorzystywany przez nas sterylizator cechuje się wydajnością rzędu 1,5 m³/h i wskaźnikiem efektywności przekraczającym 99,9%.

NIEPRZERWANA PRACA | Sterylizator Raphanel jest przystosowany do pracy ciągłej, co zapewnia wysoką efektywność przy niskich kosztach eksploatacji.

WYDAJNOŚĆ | Zastosowanie innowacyjnych technologii oraz praca nad doskonaleniem metody sterylizacji parowej zminimalizowały straty substancji czynnych w przyprawach i ziołach.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE | Dzięki zastosowaniu pary wodnej pod ciśnieniem jako neutralnego czynnika sterylizującego proces sterylizacji ma charakter ekologiczny.

SPRZEDAŻ MASZYN

Od 2001 roku stajemy naprzeciw nowym wyzwaniom przy przetwarzaniu ziół i nasion czyniących z nas partnerów, którym można w tej kwestii zaufać. Dlatego idziemy o krok naprzód i oprócz portfolio produktów gotowych, staliśmy się autoryzowanym przedstawiciel firmy Bühler AG i Akyürek® Technologies, specjalizujących się w produkcji maszyn do przetwarzania ziół i nasion. Oprócz pełnej gamy produktów dostępnej poniżej, oferujemy wsparcie techniczne podparte wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą partnerów: